Telefon
WhatsApp
İnstagram
OLİVETTİ SERVİSİ - 0850 840 95 11

OLİVETTİ SERVİSİ - 0850 840 95 11

OLİVETTİ SERVİSİ  

Olivetti Servisi olarak İstanbul genelinde Olivetti Fotokopi ve Olivetti Yazıcı Cihazlarınız için kaliteli ve hızlı servis hizmeti veriyoruz. Fotokopi ve Yazıcı servisi hizmetimizin yanı sıra, cihazınızın modeline göre orijinal yedek parça ve orijinal sarf malzemeleri de kendi stoğumuz da barındırıyor, tükenmiş ya da stoğumuz da olmayan ürünleri çoğunlukla 1 iş günü içerisinde stoklarımıza ekliyoruz. Böylece müşterilerimize günlerce bazen de haftalarca süren malzeme sıkıntısı yaşatmıyoruz.

OLİVETTİ SERVİSİ - ÇÖZÜMLER

Olivetti Servisi'nden servis hizmeti almak istediğinizde siz farkında olmadan biz birçok çözümü yanımızda getiriyoruz. Nasıl ki tüm müşterilerimizin çalışma alanları ve ihtiyaçları farklı ise bizim için de her müşterimize sunacağımız çözümler bu yüzden farklı oluyor. Bizim için esas olan ihtiyaca göre çözüm üretmek. Bu nedenle sadece belli başlı çözümleri burada sıralayabiliriz. Ancak unutmayın ki Olivetti Servisi'nde size uygun bir çözüm mutlaka olacaktır.

İhtiyaçlarınıza göre belirlenecek ve sizin değerlendirmenize sunulacak çözümlerden bazıları şunlardır;

 • Olivetti Düzenli Servis Anlaşması
 • Olivetti Yıllık Bakım Anlaşması
 • Olivetti Parça Dahil Bakım Anlaşması
 • Olivetti Fotokopi Kiralama
 • Olivetti Yazıcı Kiralama
 • Olivetti Konsinye Cihaz Uygulaması
 • Olivetti Ücretsiz Nakliye Uygulaması
 • Olivetti Ekstra Garanti Uygulaması
 • Olivetti Ücretsiz Servis Uygulaması
 • Olivetti Yedek Parça Tedariği
 • Olivetti Orijinal Toner Tedariği
 • Olivetti Muadil Toner Tedariği
 • Olivetti Teknik Servis Garantisi

 

OLİVETTİ SERVİSİ - TEKNİK PERSONEL

Olivetti Servisi'nde çalışan ekip arkadaşlarımız uzun yıllar Olivetti veya çeşitli markalarda  ofis makinelerinin teknik servis departmanların da profesyonel hizmet vermiş, en az teknik lise mezunu, müşteri ilişkilerinde başarılı kişiler içerisinden özenle seçilmiştir.

Personelimizin; İşimiz gereği sürekli trafikte olmasından ve bireysel müşterilerimiz ile kurumsal müşterilerimiz olması sebebinden ötürü işe başlamadan önce insan kaynakları departmanımız sabıka kaydı ve psikoteknik belgelerini başta olmak üzere gerekli tüm evrakları titizlik ile kontrol etmekte ve doğrulamaktadır. Düzenli olarak psikoteknik belgeleri her yıl yenilemektedir.

Müşterilerimizin sorunlarını yerinde ve en hızlı şekilde çözebilmek için, bilgi, beceri, teknik yeterlilik ve sorun çözme yeteneği konularında özel olarak test edilmektedirler.

OLİVETTİ SERVİSİ - MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Olivetti Servisi, Servis Bilişim Firmamız ile çalışmayı tercih eden kurumlar, kuruluşlar ve bireysel müşterilerimiz her türlü sorun ve şikayetlerini bizlere web sitemizde bulunan iletişim formu ile, info@servisbilisim.net adresine mail yolu ile ve 0850 840 95 11 telefon ile ulaştırabilirler. Sorun ve şikayetiniz her ne olursa olsun bir an evvel çözüme kavuşturulacak ve mağduriyetiniz giderilecektir.

Biz, Geçtiğimiz 24 yıldır müşterilerimizin, bizim varlığımızın temel yapı taşı olduğunun bilinci ile hareket ediyoruz. Bu nedenle taviz vermeyeceğimiz tek kuralımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

 Olivetti Servisi olarak hizmet verdiğimiz ürünler aşağıdaki gibidir.

 • Olivetti Fotokopi Servisi
 • Olivetti Yazıcı Servisi

 

OLİVETTİ SERVİSİ - YEDEK PARÇA VE SARF MALZEME

Olivetti Servisi yedek parça ve sarf malzeme konusunda zengin bir stok sistemine sahiptir. Parçaların tedarik aşaması ile zaman kaybetmeden cihazınıza müdahale edilir. Mobil ekiplerimizde sık arıza görülen yedek parçalar bulunur. Ancak tüm parçaların bulunması maalesef mümkün değildir. Bu nedenle cihazınızın arızası ile ilgili mümkün olduğu kadar detaylı bilgiyi bizimle paylaşırsanız, cihazınıza en hızlı şekilde müdahale edilme oranı o kadar yüksek olur.