Telefon
WhatsApp
İnstagram
Panasonic Servisi - 0850 840 95 11

Panasonic Servisi - 0850 840 95 11

PANASONIC SERVİSİ  

Panasonic Servisi olarak İstanbul genelinde Panasonic Fotokopi ve Panasonic Yazıcı Cihazlarınız için kaliteli ve hızlı servis hizmeti veriyoruz. Fotokopi ve Yazıcı servisi hizmetimizin yanı sıra, cihazınızın modeline göre orijinal yedek parça ve orijinal sarf malzemeleri de kendi stoğumuz da barındırıyor, tükenmiş ya da stoğumuz da olmayan ürünleri çoğunlukla 1 iş günü içerisinde stoklarımıza ekliyoruz. Böylece müşterilerimize günlerce bazen de haftalarca süren malzeme sıkıntısı yaşatmıyoruz.

PANASONIC SERVİSİ - ÇÖZÜMLER

Panasonic Servisi'nden servis hizmeti almak istediğinizde siz farkında olmadan biz birçok çözümü yanımızda getiriyoruz. Nasıl ki tüm müşterilerimizin çalışma alanları ve ihtiyaçları farklı ise bizim için de her müşterimize sunacağımız çözümler bu yüzden farklı oluyor. Bizim için esas olan ihtiyaca göre çözüm üretmek. Bu nedenle sadece belli başlı çözümleri burada sıralayabiliriz. Ancak unutmayın ki Panasonic Servisi'nde size uygun bir çözüm mutlaka olacaktır.

İhtiyaçlarınıza göre belirlenecek ve sizin değerlendirmenize sunulacak çözümlerden bazıları şunlardır;

 • Panasonic Düzenli Servis Anlaşması
 • Panasonic Yıllık Bakım Anlaşması
 • Panasonic Parça Dahil Bakım Anlaşması
 • Panasonic Fotokopi Kiralama
 • Panasonic Yazıcı Kiralama
 • Panasonic Konsinye Cihaz Uygulaması
 • Panasonic Ücretsiz Nakliye Uygulaması
 • Panasonic Ekstra Garanti Uygulaması
 • Panasonic Ücretsiz Servis Uygulaması
 • Panasonic Yedek Parça Tedariği
 • Panasonic Orijinal Toner Tedariği
 • Panasonic Muadil Toner Tedariği
 • Panasonic Teknik Servis Garantisi

 

PANASONIC SERVİSİ - TEKNİK PERSONEL

Panasonic Servisi'nde çalışan ekip arkadaşlarımız uzun yıllar Panasonic veya çeşitli markalarda  ofis makinelerinin teknik servis departmanların da profesyonel hizmet vermiş, en az teknik lise mezunu, müşteri ilişkilerinde başarılı kişiler içerisinden özenle seçilmiştir.

Personelimizin; İşimiz gereği sürekli trafikte olmasından ve bireysel müşterilerimiz ile kurumsal müşterilerimiz olması sebebinden ötürü işe başlamadan önce insan kaynakları departmanımız sabıka kaydı ve psikoteknik belgelerini başta olmak üzere gerekli tüm evrakları titizlik ile kontrol etmekte ve doğrulamaktadır. Düzenli olarak psikoteknik belgeleri her yıl yenilemektedir.

Müşterilerimizin sorunlarını yerinde ve en hızlı şekilde çözebilmek için, bilgi, beceri, teknik yeterlilik ve sorun çözme yeteneği konularında özel olarak test edilmektedirler.

PANASONIC SERVİSİ - MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Panasonic Servisi, Servis Bilişim Firmamız ile çalışmayı tercih eden kurumlar, kuruluşlar ve bireysel müşterilerimiz her türlü sorun ve şikayetlerini bizlere web sitemizde bulunan iletişim formu ile, info@servisbilisim.net adresine mail yolu ile ve 0850 840 95 11 telefon ile ulaştırabilirler. Sorun ve şikayetiniz her ne olursa olsun bir an evvel çözüme kavuşturulacak ve mağduriyetiniz giderilecektir.

Biz, Geçtiğimiz 24 yıldır müşterilerimizin, bizim varlığımızın temel yapı taşı olduğunun bilinci ile hareket ediyoruz. Bu nedenle taviz vermeyeceğimiz tek kuralımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

 Panasonic Servisi olarak hizmet verdiğimiz ürünler aşağıdaki gibidir.

 • Panasonic Fotokopi Servisi
 • Panasonic Yazıcı Servisi

 

PANASONIC SERVİSİ - YEDEK PARÇA VE SARF MALZEME

Panasonic Servisi yedek parça ve sarf malzeme konusunda zengin bir stok sistemine sahiptir. Parçaların tedarik aşaması ile zaman kaybetmeden cihazınıza müdahale edilir. Mobil ekiplerimizde sık arıza görülen yedek parçalar bulunur. Ancak tüm parçaların bulunması maalesef mümkün değildir. Bu nedenle cihazınızın arızası ile ilgili mümkün olduğu kadar detaylı bilgiyi bizimle paylaşırsanız, cihazınıza en hızlı şekilde müdahale edilme oranı o kadar yüksek olur.