Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 17 yıllık bilgi ve birikimi ile 2009 yılında Şahıs Firması SERVİS BİLİŞİM Olarak kurulmuş, 2016 Yılı Başında Tabela Ünvanı (SERVİS BİLİŞİM) Resmi Ünvanı (MES BİLİŞİM BASKI TEKNOLOJİLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.) Olmuştur. Kaliteli ve dürüst hizmeti kendine ilke edinerek kurulmuştur. Bu ilkelerinden hiçbir zaman taviz vermeyen firmamız sektörde hızla büyümeye devam etmektedir..


Firmamız Dünyadaki önemli markaların bayiliklerini yapmaktadır. Firmamız her türlü ihtiyaç ve talebe karşılık verebilme kabiliyetine sahiptir. Ülkemizde üretilen yedek parçalar başta olmak üzere kalitesi belgelenmiş, referanslı dünya markalarını da pazarlamaktadır.
Yönetim İlkelerimiz Güçlü İş Ahlakı, Dürüstlük ve Kaliteye Bağlılıktır..

Misyonumuz

Yaşam alanınızı, sizi ve çevrenizdekileri korurken sektöre ışık tutan markalardan biri olmaya büyüyerek devam etmek ve geleceğe insan hayatını & personel yönetimini teknolojik bir miras bırakabilmektir.

 

Vizyonumuz

Sürekli değişen ve gelişen teknoloji bulutu içerisinde yenilikçi ve güveni esas alan bakış açımızla yola devam edip, farklı sektörlerin de yeniliklerini takip ederek bunları ofis teknolojilerine uygulanabilir alternatifler haline getirirken daima güvende olmanızı ve bu güven duygusunu sonuna dek hissetmenizi sağlamaktır.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:6 No:635 Okmeydanı - ŞİŞLİ - ISTANBUL

0850 840 95 11
info@servisbilisim.net
Daha Fazla Bilgi

Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.